Сумка для ноутбука 17,3 дюймів Wallaby, Україна чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Диагональ экрана ноутбука | 17,3" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Высота основного отделения | 310 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Глубина основного отделения | 40 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина основного отделения | 430 мм |
Сумка для ноутбука 17,3 дюймів Wallaby, Україна чорна 10588 black
Опис товарів:
Виготовлена з міцних матеріалів - нейлону та поліестеру, легка і гнучка.
Призначена для ноутбука з діагоналлю 17,3 дюйми.
Наплічний ремінь + ручки для перенесення – носите сумку так, як Вам подобається!
Кишеня на блискавці для аксесуарів на лицьовій стороні сумки.
Його можна розмістити на ручці дорожньої валізи завдяки тканинній петлі на тильній стороні сумки.
Характеристики:
Бренд: Wallaby, Україна.
Матеріал: поліестер, підкладка - нейлон.
Колір чорний.
Колір фурнітури: графіт.
Зовнішні розміри: 45 см х 33 см х 4,5 см.
Внутрішні розміри: 43 см х 31 см х 4 см.
Вага: 345 г.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










