Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livergy |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 270 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Отделение для мелочи |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Пол1 | Унисекс |
Чоловіча шкіряна сумка на плече Livergy чорна IAN317180-1
Опис товару:
Сумка закривається клапаном на магніті.
Стильна сумка з якісної та м'якої натуральної шкіри – ідеальне рішення для навчання чи роботи.
Одне основне відділення, всередині якого розташована відкрита кишеня та дві петлі для ручок.
М'яке відділення для ноутбука з ремінцем-фіксатором на липучці.
Вбудована блискавка для більш надійного зберігання ноутбука.
Регульований наплічний ремінь стропа.
Документи формату А4 поміщаються у цю сумку.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), див: 27х33х7.
Виробник: Livergy, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴










