Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livergy |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Отделение для мелочи |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи (1) | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Вид кожи по способу отделки (1) | Флотар |
| Длина | 280.0 мм |
| Длина (1) | 280 |
| Дропшиппинг | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Тип сумки (1) | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка із натуральної шкіри для ноутбука 15,6 дюймів Livergy коричнева
Опис товару:
Стильна сумка з якісної та м'якої натуральної шкіри – ідеальне рішення для навчання чи роботи.
Сумка закривається на блискавці.
Одне основне відділення, всередині якого розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів з ремінцем-фіксатором на липучці, п'ять кишеньок для візиток, дві петлі для ручок, одна відкрита кишеня, велика кишеня на блискавці.
Регульований наплічний ремінь стропа.
Документи формату А4 поміщаються у цю сумку.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розмір (ШхВхГ), див: 40х28х7.
Виробник: Livergy, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴






