Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 130 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 мм |
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tiding Bag 1633A чорна
Опис:
Чоловічі шкіряні сумки чорного кольору.
Плечовий ремінь регулюється по довжині.
Із заднього боку є кишеня на блискавці.
Підкладка: текстиль.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 13 x 4 x 19 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





