Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 220 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
Чоловіча сумка Tiding Bag з натуральної шкіри 8017A
Опис:
Чоловічі шкіряні сумки чорного кольору.
Плечовий ремінь регулюється по довжині.
Із заднього боку є кишеня на блискавці.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 22 х 24 х 5 см
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴





