Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tavinchi |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 180 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 55 мм |
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tavinchi чорний STV-SM8-904A
Опис:
Особливості: має два відділення на блискавці.
Месенджер має середню твердість, добре тримає форму.
Підкладка – текстиль.
Плечовий текстильний ремінь регулюється по довжині, в діапазоні 80-140 см.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри, см: 18 х 22 х 5,5 см.
Виробник Tavinchi.
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴





