Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Женский |
| Тип | Сумка городская |
Жіночий кросбоді Confident чорний SWT1-344-1A
Опис товару:
Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого багато кишень.
Додатково в сумці є зручна коротка ручка, що забезпечує комфортне перенесення виробу.
Дана модель оснащена знімним, довгим, ременем на плечах на карабінах, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль..
Розміри, див: 21 x 13 x 8,5
Виробник: Confident
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴




