Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 220 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Женский |
| Тип | Сумка городская |
Жіночий кросбоді Confident SWT1-5902A чорне
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великої кількості кишень.
Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого багато кишень.
Додатково є два відділення на блискавці.
З лицьового та тильного боку є кишені на змійках.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри, див: 22 x 8 x 14.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 769 ₴





