Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 310 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
Жіночий кросбоді Confident чорний SWT-9802-1LA
Опис товару:
Сумка невеликих розмірів дозволяє взяти з собою всі необхідні дрібні речі і звільнити руки.
Має один основний відділ на блискавці. З лицьового зовнішнього боку також три горизонтальні кишені на змійці.
З тильного боку є кишеня, яка закривається на блискавку.
Модель оснащена довгим текстильним ременем, що не знімається, який регулюється по довжині, при необхідності.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри, див: 31 x 15 x 24
Виробник: Confident
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴





