Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 190 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Спортивный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер (1) | Малый |
| Тип застежки (1) | Молния |
Сумка на руку Lanpad 36011 black
Опис товару:
Одне відділення, що закривається на блискавку.
Усередині є бічна відкрита кишеня.
Розміщується смартфон 6,7 дюймів
На фасаді є кишеня на блискавці.
Тильна сторона виготовлена з пористого, повітропроникного матеріалу.
Ремінь-гумка шириною 5см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон
Розміри: 10 * 19 * 3 см.
Виробник: Lanpad
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴





