Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
Тканинна чоловіча сумка Lanpad, чорний 61028 black
Опис товару:
Одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині є бічна кишеня на блискавці.
На фасаді сумки знаходиться кишеня на блискавці.
На зворотному боці є кріплення на пояс.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний
Розмір (см) 15*19*8
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴









