Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda бежева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 280 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 100 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda бежева (пісочна) 853.018
Опис товару:
Внутрішнє відділення розділене на дві рівні частини високою кишенею-перегородкою на блискавці.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці і накладна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на тильній стороні сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний шкіряний ремінь для носіння сумки на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір бежевий.
Розміри: 29 * 28 * 10 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 695 ₴












