Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda, Україна бежева 811.018-1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина ручек | 220 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 170 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 811.018-1
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Усередині розташована кишеня перегородка на блискавці, одна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на лицьовій стороні стінки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір бежевий.
Розміри: 35х30х17см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴












