Невелика косметичка Trip Story 10x18x8 см помаранчева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 8 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 18 мм |
| Производитель | Purflux |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Трапеция |
Невелика косметичка Trip Story 10x18x8 см помаранчева
Представляємо функціональну косметичку, яка полегшить зберігання косметики в жіночій сумочці.
Опис товару:
Закривається на двосторонню блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині косметички розташовано три відкриті кишеньки.
Усередині підкладка із нейлону.
Колір блискавки: сірий.
Характеристики:
Розміри, см: В10хД18хШ8.
Матеріал: поліестер.
Колір помаранчевий.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Країна бренду: Польща.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴








