Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carpisa |
| Длина | 230 мм |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Материал | Текстиль |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 30 мм |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка | Молния |
| Количество вмещаемых карт | 17 шт |
| Тип | Органайзер |
Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі
Опис моделі:
Виконана із міцного поліестеру.
Закривається на двосторонню блискавку.
1 сітчаста кишеня, 1 кишеня побільше і 17 кишень поменше.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см (ШхВхГ): 23х14х3. У розкладеному вигляді: 29х23 см.
Колір хакі.
Виробник Carpisa. Китай.
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴



