Спортивний рюкзак з дощовиком 20L Ronaldinho 10 чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 460 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Рюкзак спортивний гумовий 20L Ronaldinho 10 чорний
Опис товару:
Спинка рюкзак має ущільнення для комфортного носіння.
бічна сітчаста кишеня для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
містке основне відділення з невеликою кишенькою на блискавці;
переднє відділення меншого розміру закривається на блискавці;
рюкзак оснащений дощовиком, який ховається у спеціальну кишеню в нижній частині рюкзака.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Чохол від дощу: поліуретан 190T.
Розміри: 44 x 31 x 16 см.
Об'єм: 20 літрів.
Вага: 460 г.
Країна виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴









