Чоловіча сумка наплічна Ronaldinho 10 Shoulder bag чорна




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 190 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Прогумована чоловіча через плече Ronaldinho 10 Shoulder bag чорна
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена із міцного прогумованого поліестеру.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Одне відділення на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Підкладка виготовлена з нейлону з логотипом виробника.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 17x19x5.
Виробник Ronaldinho 10, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴



