Тканинна середня валіза на колесах 67L Gedox темно-сірий
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.31 кг |
| Высота | 68 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 67 л |
| Ширина | 41 см |
| Основные | |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Серый |
Тканинна валіза середнього розміру на чотирьох колесах 67L Gedox темно-сірий
Опис товару:
Основне відділення з ременями для фіксації речей.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 67 літрів.
Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
Кодовий замок.
Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором.
Ручка на верхній та бічній поверхні.
Внутрішня підкладка із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 68х41х24 (27) см. Висота валізи без урахування коліс: 61 см.
Об'єм: 67 л. Об'єм чеможана без розширення: 60 л.
Вага: 3310 р.
Колір: темно-сірий.
Виробник: Gedox, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴












