Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rock |
| Вес | 310 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Особенности термосумки | Влагозащита, Герметическая подкладка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Голубой |
| Размеры | |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Термо-сумка |
Терморюкзак для їжі Rocktrail блакитний на 10л 100373403002
Опис товару:
зберігає їжу прохолодною до 5 годин без вставки, що охолоджує.
просторе основне відділення з двосторонньою блискавкою.
окремий відсік у кришці для чутливих продуктів харчування.
додаткова кишеня спереду на блискавці та 2 бічні сітчасті кишені.
регульовані компресійні ремені з боків.
високий комфорт при носінні завдяки набивці спинки Airmesh і м'яким лямкам, що регулюються за розміром.
ручка з нейлону.
вага вмісту: макс. 3 кг.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір блакитний.
Розмір (ШхВхГ): 21 х 38 х 17 см
Об'єм: 10 л.
Вага: 310 р.
Країна реєстрації бренду: Crivit, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴







