Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
Чоловіча сумка Lanpad на плече чорний LAN15050 black
Опис товару:
Чоловіча сумка Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині розташована бічна кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на блискавці.
Регульований ремінь завширшки 4 см. можна переставляти на лівий/правий бік.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розмір (см) 16*23*10.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴








