Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex рожевий

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Вес | 50 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 115 мм |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 90 мм |
Невелика сумочка, чохол для ключів, запальнички, інші дрібниці Sumdex рожевий
Опис моделі:
Одне основне відділення на блискавці.
У комплекті металевий карабін.
Колір рожевий.
Матеріал: нейлон.
Зовнішні розміри: 9х11, 5х2 см.
Основне відділення: 7,5 х10х1, 5 см.
Виробник: Sumdex.
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴



