Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Хаки |
| Размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 60 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 57 л |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Средний |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумки дорожні на колесах 57L Wallaby, Україна хакі з коричневим 10428-9
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Характеристики:
Артикул: 10428-9.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см.
Вага: 2300 грам.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Колір: хаки з коричневим.
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴












