Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 50 г |
| Высота | 435 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 630 мм |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 435 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Замок (1) | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
Легка складна сумка шоппер для покупок 19L Topmove жовта
Опис товару:
дуже легка сумка для покупок для дрібниць з логотипом Lidl,
зручні ручки, легко складається,
займає мало місця у складеному вигляді,
еластична гумка утримує сумку на місці після складання,
можна прати при температурі до 30°C,
об'єм: 19 літрів,
максимальне навантаження 5 кг,
матеріал: поліестер,
розміри: 43,5 х 63 см (ширина х висота),
вага: 50 г.
виробник: Delta-Sport, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴




