Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 130 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 12.5 см |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Невеликий спортивний рюкзак Crivit 10L рожевий
Опис товару:
зручний та легкий,
велике основне відділення та переднє відділення на блискавці,
регульовані лямки,
легко взяти з собою у поїздку,
поміститься у будь-який багаж.
Характеристики:
Виробник Crivit, Німеччина.
Розміри: 40х23х12.5 см.
Об'єм: 10 літрів.
Максимальна вантажність: 4 кг.
Вага: 130 г.
Матеріал: поліестер.
Колір рожевий.
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴





