Кросбоді шкіряне жіноче UnaBorsetta з металевим ланцюжком
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UnaBorsetta |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Отделка и украшения | Цепь |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Кросбоді шкіряне жіноче UnaBorsetta з металевим ланцюжком SNB2-2811A
Опис товару:
Має один відділ на блискавці
Всередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів.
Незнімний регульований ремінець.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри: 23 x 14 x 9 см.
Виробник: UnaBorsetta
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴











