Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UnaBorsetta |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 260 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол (1) | Женский |
| Тип (1) | Сумка |
Жіноча шкіряна сумка на плече UnaBorsetta чорна SNB2-2841A
Опис товару:
Має один відділ на блискавці.
Всередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів.
Незнімний регульований ремінець.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри: 26 x 16 x 8 см
Виробник: UnaBorsetta
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴












