Прозора мала пластикова валіза + комплект органайзерів 42L My Luggage
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.65 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 42 л |
| Ширина | 34 см |
| Основные | |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
Прозора мала пластикова валіза + комплект з трьох органайзерів 42L My Luggage
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному.
Три тканинні чохли на блискавці 58х25 см.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: прозорий.
Розмір: 55х34х25 см. Висота валізи без урахування коліс - 50 см.
Об'єм: 42 л.
Вага: 2650 р.
Виробник: My Luggage, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 870 ₴











