Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruff Ryder |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
Чоловіча шкіряна сумка Ruff Ryder чорний SRR-9130-1A
Опис:
Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
У сумці один основний відділ на блискавці.
Із заднього боку є кишеня на блискавці.
Аксесуар оснащений шкіряною ручкою для перенесення.
Чоловіча шкіряна чорна сумка месенджер з ручкою зі шкіри нубук
Характеристики:
Матеріал виробу: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см (ШхВхТ): 20 x 24 x 7.
Виробник - Ruff Ryder.
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴







