Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 160 мм |
| Длина | 220 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
Шкіряна жіноча сумка UnaBorsetta, чорний SNB2-3141A
Опис товару:
Має один відділ на блискавці.
Всередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів.
Незнімний регульований ремінець.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри: 22 x 16 x 8 см
Виробник: UnaBorsetta
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴










