Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UnaBorsetta |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 240 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Нет |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 65 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал (1) | Натуральная кожа |
| Пол (1) | Женский |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Кроссбоди |
Шкіряна жіноча сумка UnaBorsetta ,чорний NB2-4102A
Опис товару:
Модель маленького розміру, зручна функціонально, містка.
Має три відділи один на блискавці, два відділи на кнопці
Всередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів.
Знімний регульований ремінець.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри: 24 x 16 x 6,5 см.
Виробник: UnaBorsetta
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴









