Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 130 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мужской |
Тканева чоловіча сумка на плече Lanpad LAN3778 black
Опис товару:
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині відділення є кишеня на блискавці та відкрита бічна кишеня.
На фасаді знаходиться кишеня на магнітній кнопці.
На звороті є кріплення на пояс.
Регульований плечовий ремінь шириною 3см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 13 * 20 * 7 см.
Колір: чорний.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴









