Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 620 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 22 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 30 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Рюкзак молодіжний PASO 18-2706PC різнокольоровий
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
В основному відділенні є перегородка (для ноутбука), у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, тримач для ключів.
На передній стінці рюкзака розташована додаткова кишеня на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний та зносостійкий матеріал.
Посилена профільована спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Світловідбивні елементи для більшої безпеки.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 34x47x22 см.
Вага: 620 р.
Об'єм: 30 л.
Информация для заказа
- Цена: 1 375 ₴





