Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 590 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 14 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний рюкзак 20L Paso різнокольоровий
Цей рюкзак ідеально відповідає смакам сучасного активного суспільства, яке шукає унікальний стиль. Цей надзвичайно оригінальний рюкзак, безсумнівно, порадує кожного любителя комфорту! Цікавий, модний дизайн рюкзака ефектно привертає увагу.
Опис:
Два відділення, що закриваються на блискавку.
У першому відділенні розташований органайзер (дві петлі для ручок, дві відкриті кишеньки, одна кишеня на блискавці.
У другому відділенні розташований відділ для ноутбука.
Можливість кріплення скейтборду на лицьовій стороні завдяки двом ременям на липучках.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Рюкзак має ручку для перенесення.
Ергономічні регульовані лямки, на яких розташовані світловідбивні вставки.
Спинка рюкзака додатково ущільнена.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600D.
Розміри: 32x47x14 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 590 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴





