Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 435 г |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Спортивна сумка 27L Reebok Training Essentials Grip Duffel Bag чорна SEC5577
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на блискавці, на другій відкрита сітчаста кишеня.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см(ШхВхГ): 50х30х24.
Об'єм л: 35.
Вага: 435 р.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴






