Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Вес | 445 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 31 см |
Спортивний рюкзак 18L Reebok Henry 14 Backpack
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзакам має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: блакитний.
Розміри: 40см х 31см х 13см.
Об'єм: 24 л.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴











