Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 11 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 32 см |
Спортивний рюкзак 23L Reebok Myt Backpack синій SHD9861
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу - поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Відділення для ноутбука чи документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Спинка та регульовані лямки додатково ущільнені.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: синій.
Розміри: 43 см х 32 см х 11 см.
Об'єм: 23 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴










