Молодіжний рюкзак 10L Jansport Half Pint жовтий у клітку


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 10 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Молодіжний рюкзак 10L Jansport Half Pint жовтий у клітинку js00tdh66g7
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має одне основне відділення.
На лицьовій стороні рюкзака розташована одна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
Ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28 x 25 x 10 см. Товщина вказана з урахуванням передньої кишені.
Об'єм: 10 л.
Вага: 200 г.
Колір: жовтий.
Виробник: Jansport, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



