Жіночий гаманець з екошкіри Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 155 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Длина | 170 мм |
| Количество отделений для документов | Нет |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 15 мм |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 110 мм |
Жіночий гаманець Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим
Опис моделі:
Закривається клапаном, який заправляється за смужку із екошкіри.
Кошелек виконаний зі штучної шкіри, що за фактурою нагадує нубук.
Усередині гаманця два відділення для купюр, одна прозора кишенька для документів, чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
На тильній стороні гаманця розташована кишеня на блискавці для монет.
Характеристики:
Матеріал: 65% поліуретан, 35% поліестер.
Розміри см (ШхВхГ): 11х17х1,5.
Вага: 155 р.
Колір: синій з оливковим.
Виробник: Roxy, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴



