Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Вес | 100 г |
| Высота | 1 см |
| Длина | 16 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 33.5 см |
Великий еластичний шкільний пенал Quiksilver синій
Опис товару:
Одне відділення на блискавці без заповнення.
Поміститься достатньо гумок для ручок, олівців та іншого.
Пенал немає жорсткого каркаса.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: блакитний.
Розміри: 33.5 см х 16 см х 1 см.
Вага: 90 г.
Виробник: Quiksilver, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴







