Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 0.1 г |
| Высота | 16 мм |
| Глубина | 6 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Косметичка, сумочка для косметики Roxy чорна erjaa03621
Опис товару:
Сумка виготовлена із щільного неопрену.
Закривається на блискавку.
Нейлонова ручка тасьми з логотипом виробника.
Характеристики:
Вага кг: 0.1.
Розміри, см: 18х16х6.
Матеріал: неопрен.
Колір: чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











