Невелика чоловіча сумка Quiksilver чохол New Black Dies чорна


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 90 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Невелика чоловіча сумка, чохол Quiksilver New Black Dies чорна
Опис товару:
Невелика сумка для носіння через плече або пояс.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний ремінь на плечі.
Знімна металева кліпса для кріплення сумки на тремпелі штанів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 9х16х2 див.
Вага: 100 г
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



