Косметичка, сумочка для косметики Roxy Daydreamer чорна


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 0.085 г |
| Высота | 15 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Сітчаста косметичка, чохол для косметики Roxy Daydreamer чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена із сітчастого матеріалу.
Одне основне відділення на блискавці.
Логотип виробника на лицьовій стороні косметички.
Характеристики:
Вага кг: 0.085.
Розміри, див: 21х14х5.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴



