Чоловіча сумка через плече Quiksilver Magicall синя



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловічі сумки через плече, планшетка Quiksilver Magicall синя eqyba03126
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Незнімний ремінь на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Розмір ШхВхГ(см): 20х16х5 см.
Вага: 115 р.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



