Міський рюкзак 28L Jansport Hatchet сірий із блакитним



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Вес | 645 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 18 см |
| Карманы | Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 28 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 28L Jansport Hatchet сірий із блакитним
Опис товару:
Велике основне відділення з верхньою кришкою на блискавці для входу
Пара бічних кишень для пляшок
Всередині відділення з м'якою підкладкою для ноутбука 15 дюймів, кишеня для планшета, сітчаста кишеня на блискавці, чотири відкриті кишені
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака
Стяжні ремені з боків для стиснення рюкзака за необхідності
U-подібний отвір забезпечує легку упаковку та швидкий доступ до всіх ваших речей.
М'які плечові ремені та задня панель забезпечують комфорт при носінні протягом усього дня.
Регульований нагрудний ремінь розподіляє навантаження та утримує ремені на місці
Ручка з тесьми зверху
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 46 x 31 x 18 см.
Об'єм: 28 л.
Вага: 645 р.
Колір: сірий із блакитним.
Виробник: Jansport, Камбоджа.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴



