Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 470 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Жіночий рюкзак 23L Roxy Here You Are
Рюкзак Roxy Here You Are виділяється ніжними квітами і яскравими квітковими і смугастими принтами. У його модному дизайні є все, щоб спокусити молодих дівчат завдяки кораловим деталям, особливо на лямках. Він підходить для використання як дорослими людьми, так і школярами або студентами. Для цього він сумісний з форматом А4, що дозволяє перевозити ноутбук і, що ще гірше, оснащений ергономічною системою перенесення. Продуманий до найдрібніших деталей, він виготовлений із поліестеру, що забезпечує йому досить гарну міцність.
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має два основні відділення на блискавці.
В основному відділенні розташований відділ для ноутбука.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці.
Ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 44 x 31 x 16 см.
Об'єм: 23 л.
Вага: 470 г.
Колір: різнокольоровий.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴












