Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Рюкзак міський Roxy Sugar Baby Fitness синій
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри див. (ШхВхГ): 30 x 40 x 15.
Об'єм: 18 л.
Вага: 0.350 кг.
Колір: синій.
Виробник: Roxy, Мьянма.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴








