Водонепроникний рюкзак 30L Quiksilver Pacsafe X QS Dry чорний




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Вес | 715 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 30 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Городской рюкзак |
Водонепроникний рюкзак 30L Quiksilver Pacsafe X QS Dry чорний
Представлена модель виготовлена з дуже міцного, стійкого до забруднення матеріалу та покрита спеціальним гідрофобним покриттям. Рюкзак зручний незалежно від навантаження, дозволяючи зручно та безпечно переносити спортивне спорядження та аксесуари.
Опис товару:
Рюкзак закривається на блискавці, скручуванням клапана, фіксується фірмовим замком Pacsafe.
Одне основне відділення. Всередині розташований відділ для ноутбука або MacBook 15 дюймів.
Передня кишеня на блискавці.
Спинка рюкзака ущільнена та має сітчасте покриття для комфортного носіння.
Дно рюкзак має гумове покриття.
Регульовані м'які лямки.
Регульований нагрудний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: поліамід, нейлон.
Об'єм: 30 л.
Розміри: 67 х 27 х 13 см. Висота у скрученому вигляді: 47 см.
Вага: 715 г.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴



