Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Вес | 565 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
Міський рюкзак 24L Quiksilver Burst II сірий
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу.
Три відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований органайзер (три петлі для ручок, одна відкрита кишеня, одна кишеня на блискавці).
Зручні лямки із м'якими сітчастими вставками.
Прошита спинка рюкзака додатково ущільнена.
Характеристики:
Розміри: 45х30х20 см.
Об'єм: 24 л.
Вага: 545 р.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Quiksilver.
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴












