Чохол для ключів, ключниця з натуральної шкіри Always Wild біла



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 135 мм |
| Крепление ключей | Кольцо |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Унисекс |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Шкіряний чохол для ключів, ключниця Always Wild біла 010-55-26
Опис:
Ключниця виготовлена з високоякісної натуральної шкіри.
Закривається на блискавку.
Усередині 1 кільце для кріплення ключів.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: білий.
Розмір: 13,5 х7х2 см.
Виробник: Україна.
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴



