Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Вес | 285 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 27 см |
Рюкзак спортивний 20L Reebok Active Core Medium SHD9897 кораловий
Опис товару:
Виготовлений з поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Сітчаста кишеня на боці, яка ідеально підходить для дрібних речей та швидкого доступу.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: кораловий.
Розміри: 44 см 27 см х 13 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 285 г.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴








